Komentáře

1 Lizard Lizard | 7. května 2018 v 9:59 | Reagovat

Mně je to jasné! Drogy... prostituce... dovoz vibrátorů ve tvaru Pikachu z Číny... A nebo taky ne. Ale kdyby se mě někdo ptal, tak po shlédnutí nejmenovaného seriálu bych to viděla na truhlu s upírem, pokoušejícím se obsadit svět lidí. Možná ta Jimiho opatrnost je na místě. Bůhví, do čeho se šerif namočil :-D
Fakt bych chtěla mít padreho ráda. Ale postavy, která mají všechna nej, mě taky nejvíc děsí. Navíc přerušil šu... romantickou chvilku mezi Jimim a Springerem a to se teda fakt nedělá.
A Jimiho je mi líto, takový maličkatý zmatený koloušek (chvíle pro rozněžnění)... stejně by mě zajímalo, jestli to jeho někdejší "probudil jsem se zmlácený v nemocnici" tak opravdu vnímá. Bylo to jako cvaknout vypínačem nebo v něm něco zůstalo? Navíc hovořit zrovna Jimimu o Osudu... ačkoliv jasně, kdyby nešlapal, nepotkal by Springera, nezabili by ho, neoživili ho... taková ta klasická romance, hups.
A Springer zařídil pohřeb. Je to zlatíčko.
(A čeká nás véča u Jimiho doma, jejda)
Děkuji, děkuji za další kapitolu, mělo by to přibývat častěji :P
Jen to tvoje shrnutí zazdilo to nejdůležitější! Minimálně jsem se tam nic nedočetla o naprosto dokonalý scéně... množství scén mezi hochy.

2 Fénix Fénix | 7. května 2018 v 11:12 | Reagovat

Chudák padre, to dopracoval. Tak koukám, že je univerzálně podezřelý ze všeho. :D Jaký že to seriál? To ho klidně jmenuj, inspirace není nikdy dost. 8-) Ručím za to, že tu přerušenou šu... romantickou chvilku, jim vynahradí. ;-)
Dobrá otázka, vážně dobrá. :-? No osobně myslím, že se zahrávání si s Osudem nikdy neobejde bez následků, takže možná někde hluboko, hodně hluboko, ten vypínač tak docela nesepnul. Jimiho zmatenost není jeho největší problém. ;-) Jo, Viktor řečmi o Osudu tnul do živého, ačkoliv tedy nevím, jak moc je informovaný o Jimiho minulosti, z jeho úhlu pohledu to směřoval spíše na budoucnost a ne tu karierní. ;-)
Ano, Springer je zlatíčko. Efektivním způsobem předelegoval zařizování na někoho jiného. Ale dobře, tak se to asi počítá. :-D
(Véča, to by mně nenapadlo, že někdo bude chtít číst, nějak mám pocit, že ty rodinné scény moc nefrčí. Asi budeme hlasovat: Moření se s Edgarem či Edgara a nebo Springer s Jimi sami dva na tajemné misi?)
Není zač, není zač, já děkuji, za rychlý a jako vždy inspirativní komentář. Další kapitola by měla být rychleji, cestovní je hotová a zatím nemám důvod do ní rýpat. To jsou vždycky ty velké prodlevy, když se rozhodnu něco upravit v již hotové části. :D
Tak předpokládám, že tyto scény čtenářům utkví v paměti. ;-)  :-D

3 Lizard Lizard | 7. května 2018 v 11:35 | Reagovat

No úplně ze všeho ne, jsou další věci, ze kterých by mohl být podezřelý... dovoz kyseliny na rozpouštění mrtvol, třebas... The Strain, seriál, který nás naučí šílet při červíkovi v třešni :D Ale upozorňuji, že hlavní zloduch je v první řadě děsivý asi zhruba jako Kačer Donald.
Jak jim padre vynahradí přerušenou romantickou chvilku (ha! Trojka v kostele... :-D nééé, já vím, že ne. To bych po nich ani nechtěla).
Jenže to se asi nedozvíme, vzhledem k tomu, že Jimi neví, že Springer ví... tak k rozhovoru na téma "Hele, představ si to, viděl jsem světlo na konci tunelu." nikdy nedojde. Ostatně i kdyby Jimi pár dní/týdnů visel v nějakém pomyslném nebytí nebo co je to po smrti, jak by si to pak v hlavě poskládal? Leda že by po smrti nic nebylo, ale co na to Pracháč? :-D
Jsem ani nepočítala nějak s tím, že by znal Jimiho minulost, ale sami to známe. Někdo něco nakousne a byť by to byl cizinec, může nám tím pěkně hnout žlučí. Osobní věci jsou osobní věci.
Důležité je se k věci postavit tak, aby se k ní mohli postavit i jiní, no ne? :D A práci je nutné přeorganizovat tak, aby mozek operace měl prázdné ruce :D
Já hlasuju pro nemoření se s Edgarem. Zatím. Pokud si mám vybrat scénu, kde budou ti dva sami... tak to proboha urychlete. Ale Hell a Annie mám ráda, fakt! Ten zbytek míň :-? Může se to maximálně shrnout v jednom odstavci, případně unavené rozmluvě. Asi jako když jedeme z příšerné rodinné návštěvy a po půlhodině trapného ticha započne konverzace "To zase bylo hrozný..." "To jo..." "..." "Ale jídlo ušlo." Ne, upřímně, lituju Springera.
Rychlost komentáře je přímo úměrná tomu, jak blízko je zkouškové. Protože kdo se chce učit? Každý se raděj vrhne na sexy šerifa (slyšíš to, Springere?) a jeho rozkošného Jimiho.

4 Fénix Fénix | 7. května 2018 v 12:03 | Reagovat

Při Springerově lásce k spoluobyvatelům města, proč mám pocit, že pokud by je chtěl padre napájet kyselinou, ochotně by ho v tom podpořil? :-? Zkusím podívat, dík. :-) Mimochodem, Kačer Donald je děsivý, jako maník co má tři děti a nikdo neví, co se stalo s jejich matkou? :-x :-D
Nahradí mnohem delší romantickou chvilkou? (ne, do toho bysme nešli asi nikdo) :-D
takovou zajímavou konverzaci by musel zahájit Springer, jenže ten to neudělá páč všeobecně na konverzace není a začít hovor tím: ,,možná jsi mohl dojít klidu a míru, ale já a muj nadpřirozený ex jsme si řekli, že bude větší sranda tě vrátit do života," se mu nějak nezamlouvá. :D Ať už byl kdekoliv, tak Pracháč odvedl dobrou práci, aby zametl stopy, ale spíš jsem pro, že to funguje na principu jako trauma z dětství, vědomě si na to nepamatuje, ale někde hluboko to hlodá. :-?
Tak nějak. Hlavně je důležité mít na paměti, že Annie je jednou z padreho oveček, takže těžko říct, co propálila třeba při zpovědi. :-?
samozřejmě a všichni víme, že jak jde o to se k něčemu postavit, tak v tom Springer přímo vyniká. :-D
Tak ono už to s Edgarem není tak horké. Ehm, vlastně spíš je situace na bodu mrazu. Ke spokojenosti všech, ovšem. :-D Tak Edgara necháme chvilku dýchat, ostatně prostoru bude mít ještě dost a děvčata se objeví na scéně brzy, samy. ;-)
Jo, podobné sešlosti jsou príma, na štěstí to ani jeden z kluků tak neprožívá. Oni tak nějak Edgara poslední dobou ignorují a čekají až přijde k rozumu. :-D
Za jak dlouho, že máš to zkouškové? Jestli budu stíhat, Springer slyšel tu část o sexy a nutí mně do zveřejnění co nejdřív, prý že tam je sexy ještě víc. :-D

5 ell ell | 19. června 2018 v 20:26 | Reagovat

Dobrá, Viktorovi je odpouštěno. Asi častý schizofrenní postoj čtenářstva, kdy se rozčilený čtenář dozví pokračování a z narušitele se rázem stane vítaný host :D
Ostatně k těmto "sportovním" představitelům církve mám při oblíbeném M*A*S*H seriálu velice kladný vztah :D.
Je fajn si přečíst, že osoby typu Springer a Viktor, kteří se navenek jeví, že jsou tak nějak v životě pevně ukotveni, jsou na tom vlastně stejně jako nejistý Jimmy :), ale k tomu se jeho otevřená nejistota hodí, zatímco u obou výše zmiňovaných by to bylo bráno jako slabost.
... a jedeme dál

6 Fénix Fénix | 21. června 2018 v 0:14 | Reagovat

To je tak, když se čtenářstvo dokáže ztotožnit s pocity postav. Springer byl též na vahách. :-D
Můj první TOP seriál v životě. Ano, dělal velmi dobrou reklamu "sportovním" představitelům církve. 8-)
Springer je takový jeden velký uzlík nejistoty, ale skutečně, už nemá tu výhodu Jimiho mládí, že by něco takového mohl veřejně připustit. myslím, že určitá míra nejistoty tak nějak patří k lidství a i ten nejsebevědoměji vystupující jedinec, alespoň ve skrytu duše někdy alespoň trochu o svých rozhodnutích zapochybovat musí, už jenom proto aby se utvrdil, že jeho rozhodnutí bylo správné, tedy pokud to není naprostý sebestředný psychopat. Což není případ ani jednoho z výše zmíněných. :-? 8-)
Dík, za komentář a užij si jízdu. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.