Komentáře

1 Lizard Lizard | 18. března 2018 v 11:01 | Reagovat

Ehehe, jo, tak za tuhle kapitolu extra moc děkuji. Potěšila nesmírně :D
Protože Springer... protože Jimi... no myslím, že to rozhodně vylepšilo jejich vztah. Můj vztah k nim teda jako rozhodně.
Ale po sexu je lepší si zapálit... nebo zkontrolovat statusy na fejsbůčku, vlastně jít třebas i na zahradu zakopat tchýni je lepší, než si povídat s Willkinsem, který asi utrpěl újmu. Možná mu rupla cévka v hlavě a krvácí do mozku.
Musím se ale nechat, že bych od Willkinse takové chování nečekala. Jsem opravdu zvědavá, co to přinese.
(Jimi je sladkej, sladkej, sladkej! A Francis má uniformu, ííík - jo, rozhodně se napsání téhle kapitoly povedlo)

2 Fénix Fénix | 18. března 2018 v 11:19 | Reagovat

Já děkuji. Ani nevíš, jak moc mi bylo třeba milého komentáře. :-)
Jo, jo Springer se velice snaží vylepšovat. Má co. :D
Když to je těžké. Zapálit si zapálil, sociální sítě nevlastní a své tchýně si váží... :-? Nicméně, chápu. Co takhle jít zahrabat Willkinse? kdo ví, co mu ruplo. :-D Ta mozková příhoda by možná vysvětlovala jeho chování. :-D
(ještě jednou velice děkuji. Takových chvilek budou mít ještě více, tak budu doufat, že zabodují stejně. )

3 Lizard Lizard | 18. března 2018 v 11:27 | Reagovat

Za pozdější napsání komentáře se omlouvám, četla jsem si to ještě ten den v noci (ne, je fakt špatný nápad konkrétně tohle číst s horečkou... na srážení teploty to totiž moc nefunguje). A pak si moje rýmečkové odpočívání vybralo svou daň a nestíhala jsem nic... Jenže ta hrůza, že by tě třeba absence komentářů demotivovala a už by se mi do pracek nedostala žádná taková perla (jako je nahej Springer a nahej Jimi, dobře, dobře, nebyli tak úplně nazí, ale... víme)...
Zapálil si Springer. Jimi zůstal nevyužit a skončilo to pokecem s Willkinsem. To mě mrazí do morku kostí.
Je Willkins vysoký? Třeba se cestou praštil o futra?
Nebo bych to viděla na únos mimozemšťany.
A k tomu zahrabávání Willkinse, možná bych to přehodnotila a raděj ho s nějakým závažím hodit do rybníka. Konečně chlapci jsou po tom výkonu unaveni.

4 Fénix Fénix | 18. března 2018 v 11:47 | Reagovat

To je v pohodě. Jen, že mi to zpříjemnilo, jinak mizerný víkend. To vyjímečně nebylo míněno jako stížnost na absenci komentářů, ačkoliv se přiznám, že když tu žádný nebyl, tak už mne taky napadlo se na celé zveřejňování vykvajznout. :-D Ještě pár perel takového ražení je na skladě a tam bude třeba i Springer méně oblečený. ;-)
Co je na tom mrazivého? A tak Jimimu zase tolik nevadilo si pokecat. On je docela kamarádský. No kdo ví, možná aby nebyl tak nevyužit, příště šerif zapojí do akce roubík. ;-)
Jistě, vzhledem k Willkinsově výšce, by i to byla možnost. Na futra by dosáhl. :-D Ovšem ani ty mimozemšťany nevylučuji, jak se mi rodí některá fakta o postavách, tak začínám věřit, že tam je možné všechno. 8-)
A tak já věřím, že by si Springer milerád protáhl tělo při zahrabávání, hlavně, že by už pak měl pokoj. Prý škoda závaží. ;-)  :-D

5 Lizard Lizard | 18. března 2018 v 11:51 | Reagovat

Koukám, že tenhle víkend snad nebyl příjemný nikomu, ale jsem ráda, že alespoň někomu jsem ho zlepšit trochu mohla.
Výborně, aspoň se mám na co těšit.
Dobře, Jimi je kamarádský,to víme. A je děsně sladký ale...
Všechno, co se týká Willkinse mě mrazí... Ne, vážně, u jedné z kapitoly jsem téměř, téměř myslela, že jsme mu snad křivdili... ale tou schůzí si to poťapal. A nic to nespraví, možná klečení v trní a švihání se devítiocasou kočkou za provolávání slávy Spingerovi.
Chudáček, nech starouše trochu odpočinout (to neslyšel, že ne?) :-D

6 Fénix Fénix | 18. března 2018 v 12:23 | Reagovat

Taky? Hádám, že nějaké podivné skvrny na slunci. To je tak, když se člověk začne těšit na pondělí. :-x
Snad ano, dva případy jsou již napsané. ;-)
Snad byste mu se Springerem chudákovi nechtěli zakazovat s kým se bavit... :-D
Ty mu nevěříš? :-D Nic méně oceňuji velice inspirativní podnět. zaručeně by se to někomu líbilo, zvlášť ta část se šviháním ;-)
Jistě, že slyšel, ale zlobit se nebude. Prý aspoň někdo, že mu přeje odpočinek. :-D

7 ell ell | 28. března 2018 v 21:52 | Reagovat

Co ti zabránilo přichytit je přímo inflagranti? :-? asi by to zabilo celou Springerovu hru, že? :D Nevadí. Jimmy by měl nastoupit do mírových sborů :-D . Chápu Springera v jeho zarputilé averzi, když mě někdo hne žlučí, tak těžko zakopávám válečnou sekyru. S Willkinse je slušný hromosvod, uvidíme jestli v závěru bude mít lepší čuch na lidi Francis nebo Jimmy :-?
Co se týče komentů já mám u tebe obrovský problém a skoro bych řekla, že kliknutím na tvé stránky se docela obávám. Čeká mě zdolat dvě obří kapitoly, zkoušet s tebou držet krok v ději a ještě sesmolit nějaký duchaplný komentář. ;-) . Hoď povídky ještě někam jinam je škoda, aby to tu četlo "pár" lidí.

8 Fénix Fénix | 28. března 2018 v 22:42 | Reagovat

[7]: To že bys chůďátku Jimimu udělala? Vždyť by z toho měl infarkt. ??? Jasně, v mírových sborech by ho čekala zářná kariéra, stačilo by se usmát a zamrkat a hned by bylo po krizi. 8-) On by Springer tu sekyru zakopal Willkinsovi do hlavy nejlépe. :D K té jeho averzi, aby jsem byli úplně nestranní, mít svůj hromosvod a mít koho prudit si docela užívá na kolik je to opodstatněné, toť otázka. :-?
Se není čeho bát. Já si klidně počkám než se tím čtením prokoušete. Vím, že je toho většinou kvantum, ale nějak se nedokážu přimět to kouskovat na menší úseky, co by mohli být častěji nebo se naučit psát stručněji, aby ten kratší úsek dával smysl. :-? S duchaplností ti to jde na výbornou, Tvé komentáře jsou vždy světlem mého dne. Děkuji. :-) Upřímně, házet někam jinam se mi to moc nechce, jedna věc je nedostatek komentů, jiná, když vidím kolik čtenářů ubylo. Beru to jako signál, že něco na mém psaní nebude tak úplně košer pro širší publikum. Zkrátka momentálně nechci riskovat, že by mi větší kritika vzala chuť k dokončení. Už takhle je to občas boj se přesvědčit ke psaní, ale pořád chci protože nechci zklamat, těch pár z vás, co sem za mnou do mého mikrosvěta zavítáte.

9 ell ell | 30. března 2018 v 19:05 | Reagovat

Jimmimu bych to neudělala, Springerovi s klidem, ovšem ono by mu to asi bylo šumák i kdyby na něj koukal natřískaný fotbalový stadion :-D
Tak s kritikou si určitě hlavu nelámej, jestli máš v sobě trošku Francise, tak by jsi to vyřešil zvednutým prostředníkem ;-) Za ty roky, co čtu, tyto "úchylárny" :-D už vím, že kvalitních a čtivých povídek je jak šafránu a tvoje "koření" má hlavu, patu a úroveň ;-)

10 Fénix Fénix | 30. března 2018 v 21:45 | Reagovat

Asi tak nějak. :-D Nevím, jak se stadionem, ale exhibicionista na to aby se předváděl před svým nebohým puritánským zástupcem, je každopádně. ;-)
Francise mám v sobě víc než by se mi líbilo, ovšem právě ten působí mou lenost, takže v případě, že vyhodnotím, že mé psaní nemá žádný smysl, tak půjdu volný čas trávit konstruktivněji třeba popíjením a sledováním sportu. Ona je to taky ta část, co je hodně impulsivní. :-D Moc děkuju. Reakce na "koření" potřebuju číst nejvíc. Ono se to nepíše snadno, občas dá zabrat vymyslet nějakou inovaci, aby to nebylo tak fádní jako v ostatních úchylárnách. :-D

11 ell ell | 31. března 2018 v 19:57 | Reagovat

Piš holoubku, piš ... ... ať máme co číst.
Tedy v originále je to jinak, ale to by jsi nám nic nenpsal :D :D

12 Fénix Fénix | 31. března 2018 v 20:25 | Reagovat

Ona mi občas cepení páteř při psaní, to stačí. :-D :-D

13 ell ell | 2. dubna 2018 v 19:57 | Reagovat

:-D no naše záliby se chovají k naším tělíčkům někdy vysloveně sadisticky. Nebo masochisticky? :-?

14 Fénix Fénix | 2. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

Obojí. Sadisticky kroutí záda, vypalují sítnice, to jen sezení při pc. O natažených svalech při sportu nebo nervech v kýblu při jeho sledování, nemluvě. A my si to zcela masochisticky necháváme líbit, protože je to zábava. :-D  :-D

15 ell ell | 3. dubna 2018 v 21:03 | Reagovat

Přesně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.