Komentáře

1 Lizard Lizard | 25. ledna 2018 v 18:17 | Reagovat

Tak rychle další část? To si rozhodně nechám líbit. Děkuji.
Tuhle kapitolu jsem četla vyloženě se zatajeným dechem. Chudák Springer, jenže tak nějak jsme všichni tušili, že to nebude mít jednoduché. O to víc mě potěšil Edgar, klobouk dolů. No a Willkins ztratil  i poslední zbytky sympatie, jojo, bylo by moc krásné, kdyby byli ve válečném stavu. Ačkoliv je jasné, že kdyby nešlo o Bebs, Willkins se asi tak stavět na zadní nebude, heh...
A tak je před Springerem poněkud divoký měsíc, případ, Jimi, houpající se židle šerifa... přestože je nám všem jasné, že kdyby nebylo červených šorteček a jejich majitele, Springer by letěl zpátky do velkoměsta jak raketa.
Nu, nový vzhled se mi líbí, nejdřív jsem si říkala, že tu světle zelenou nedám, ale po přečtení kapitoly mám pocit, že úplně v pohodě. I na mobilu mi to jde. Takže nemám problém, pozadí je skutečně děsivé a písmo dokonale U mě spokojenost :-)

2 Fénix Fénix | 26. ledna 2018 v 11:33 | Reagovat

[1]:Tož já jsem reálně s dějem někde u dvacáté kapitoly, materiálu je dosti, jen občas není čas a když mám zásek, tak nechci riskovat, že se doženu a budu úplně pod tlakem.
Jo, jo, Springer to nemá jednoduché, kdyby měl mít, tak se najde laskavý podrazák z okolí, co se mu pokusí podrazit nohy. Edgar je takový ten typ, mlčí a když už promluví, tak to stojí za to. Muselo v něm být něco dobrého, vždyť je to druhý spolutvůrce Jimiho. ;-) Tedy až tak? Willkinse odstřelit? Springer tedy souhlasí. :) Těžko říct, nebýt Bebsi, jestli by si nenašle jinou záminku, zaručeně by ji hledal, to mohu potvrdit.
No ty červené šortečky spolu s jejich majitelem mu dělají ze života občas peklo. Zvlášť , když mají takové příbuzné, co mu veškeré raketové plány vstříc velkoměsta, ničí.
Děkuji, za názor, ohledně vzhledu. Barva na text, mně tu mořila snad hodinu. Veškeré jiné kombinace mi přišli ještě horší. Osobně doufám, že bude ve směs kladně přijat, poněvadž pozadí je k jedné z budoucích kapitol jako stvořené- malá upoutávka. ;-)

3 ell ell | 8. února 2018 v 20:06 | Reagovat

Tak přiostřené kůly se můžou schovat, sirčička před hraničkou sfouknout :D
Edgar si u mě šplhl, i když to sotva udělal pro zastání svého synka a "zeťáka", jen platí za rovnýcho chlapa. Takový Naši furianti po americku :D.
P.S. Ten nový efekt mě malinko krká při čtení, takže jsem musela použít Ctrl+A, sice už jsem neměla ten předpokládaný požitek z nového designu, ale dobře se to přečetlo :-D .

4 Fénix Fénix | 8. února 2018 v 20:41 | Reagovat

Uvidíme na jak dlouho. Sice nemám žádné informace, že by se nějaká další grilovací párty chystala, ale kdo ví. :-?  :-D
Co a proč dělá Edgar, ví jenom Edgar sám. Já jen podotknu, že zeťákovi jako poděkování mohl třeba taky koupit bonboniéru nebo něco. ;-)  :-D každopádně, jo, rovnej to on je. Aspoň něco je na něm vidět. :-D
P.S. Děkuji, za názor. Zatím je to fifty fifty, tak doufám, že se to v budoucnu nějak rozštípne. On ten malebný lesík bude mít opodstatnění, až za mnoho kapitol, takže hodit přes něj něco čitelnějšího se bránit nebudu. 8-)

5 Verů Verů | 12. února 2018 v 18:15 | Reagovat

Ah! Tolik dílů! Alespoň budu mít řádně dlouhé počteníčko. Vše si musím přečíst znovu od první kapitoli. Krapet jsem pozapoměla, co v nich bylo. Pamatuji si jen Jimmiho babičku. A statek. A noční fotbal.

Juhů, nechť noční čtecí párty začne.

Každou kapitolu poctivě okomentuji.

Za svou dlouho nekomentující a nečtivou aktivitu bys mě měla, přinejmenším, potrestat kletbou Cruciatus. :-x

6 Fénix Fénix | 12. února 2018 v 18:24 | Reagovat

Vítaj, vítaj nám zpět. No a že máš tedy co dohánět, babča a fotbálek byli v té miniserii před tím. Zde se ještě nikdo nezjevil. S ohledem na obsah budoucí, ještě nezveřejněné kapitoly, tomu říkám správné načasování s návratem. (Snad drobná motivace a povzbuzení) ;-)

Na komentáře se již velice těším.

Cruciatu netřeba, osobně si myslím, že dát to vše na jeden zátah je trest dostatečný. :-D

7 Fénix Fénix | 12. února 2018 v 18:27 | Reagovat

[6]: P.S. Nevím, či ještě chodíš na původní blog, nic méně, až skončíš s doháněním restů, tak tam je takové krátké překvápko, tak třeba pobaví. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.