Hříchy otců 6. B.

5. června 2017 v 0:39 | Fénix |  Hříchy otců
Dokončení


Cesta do Star City nebyla tak složitá. Vlastně sem si užil delší jízdu, stejně jako si svým způsobem užívám dělat to, co mi jde nejlíp. Město je čistý a pěkný, s počtem obyvatel kolem dvou tisíc ne o moc větší než New Hope, ale podstatně líp občansky vybavený. Víc hotelů, víc restaurací, čilej cestovní ruch. Kolem naprosto regulerní moderní doba skloubená s respektovánim odkazu předků. Zkrátka město, kde se dá pochopit, že pokud někdo chtěl mít úspěšnou a hlavně prosperující galerii, otevřel jí spíš tady než v zapadákově jako New Hope.
V galerii je vidět předevšim Bebsinu ruku. Je to v podstatě líp uměnim vybavená verze její domácnosti. Všechno jednoduchý a funkční, nic, co by poutalo pozornost od vystavenejch děl. Teda až na trojici pracovníků, kterou zaznamenám hned po vstupu. O těch by se dalo říct, že aspoň pro někoho, by mohli představovat umělecký dílo sami o sobě. V tuhle hodinu je tu jinak liduprázdno, což mi vyhovuje.
Jeden z tria, jehož morfologie vypovídá něco o přítomnosti latinoamerický krve v žilách, ve věku ne starší než pětadvacet let, ke mně hned přistoupí. Už sem skoro zapomněl, jak osvěžující může bejt vidět jiný etnikum než bělošský. New Hope, je vážně sterilní zakonzervovaná konzerva, co se týče všeho. ,,Přejete si, pane?" atletická postava, souměrná stavba kostí v obličeji, na sobě upnutý bílý tričko s krátkym rukávem a černý kalhoty zdůrazňující všechny přednosti dolních partií, stejný oblečení jako maj i jeho dva kolegové. Nebejt rozdílný barvy vlasů a drobnejch rozdílů v rysech tváří, dali by se dost snadno považovat za jednovaječný trojčata. Jejich vzhled navrženej a vybranej pro osobní potěchu oka majitelky spíš než reprezentaci podniku. To je mi jasný hned.
,,Tohle všechno je tady na prodej?" zajímám se pro začátek.
,,Ovšem, pane. Jste v prodejní galerii," odpoví profesionálně zdvořile, přesto můžu vycejtit určitej despekt k mýmu lehce ošumělýmu vzhledu. Pochybuju, že tyhle kluci by tu byli zaměstnaný pro jejich zvláštní znalosti v oboru umění, ale zdá se, že záliba v péči o zevnějšek by jim mohla bejt taky společná. ,,Máte zájem o něco konkrétního?"
,,Jak se to vezme, chtěl bych se trochu poptat na vaši šéfovou," letmo nechám problesknout odznak z pod klopy, dost na to, aby si všimli, že sem zástupce zákona, krátce na to, aby nebylo zatím zřejmý, že z jinýho města.
,,Není tady. Už od rána se s ní pokoušíme spojit, ale zdá se, že má vypnutý telefon," zjevně sem vzbudil zájem i u dalšího člena mužskýho harému. Tentokrát bruneta, jinak nachlup stejnýho jako jeho dva kolegové. Nicméně aspoň určitá snaha o rozmanitost, se Bebsi musí přiznat.
,,Řekl bych, že už se vám to ani nepovede. V noci ji našli mrtvou," oznámim, pečlivě střežící sebemenší změnu v postoji každýho z nich jednotlivě. Nic. Až na prostý "Aha." od černovlasýho, sem se nedočkal. ,,Nezdáte se tim bejt dvakrát zasažený. Právě sem vám řekl, že vaše šéfová už nežije," zkontroluju. Chápu, že manekýni jejich ražení by mohli mít kapánek delší vedení. Pořád nic. ,,Máte tušení, kdo by ji mohl chtít zabít?" zeptám se. Vlastně je to tak pro mě snažší, než muset čelit citovejm výlevum jakýhokoliv druhu.
,,Spíš, kdo by nechtěl," zamumlá blonďák sedící za compem, nevzrušeně dál pokračující ve svý práci.
,,Upřímně, Bebsi, byla tak trochu mrcha. Asi nenajdete moc lidí, co by jejího odchodu želeli," docela bez skrupulí mi vysvětlí brunet.
,,Víc než tak trochu mrcha. Špičková děvka," ozve se zase blonďák, kterej mě momentálně začal profesně náramně zajímat.
,,Nevšímejte si ho. Náš Timmy, je trochu kyselej, že si ho nevybrala. On jedinej z nás je tady kvůli svýmu diplomu z dějin umění. Jinak je všeobecně známá věc, že u Bebsi se pracovní pohovor dělal zásadně na kolenou a předpokladem k úspěchu byli dobrý jazykový dovednosti, jestli víte, jak to myslím," mrkne na mě brunet.
,,Jasně. Vy dva ste s tim byli úplně v pohodě?" těknu mezi těma dvěma pohledem.
,,Bebsi byla atraktivní žena. Zdatná, i když nesmlouvavá obchodnice a pokud jste byl ochotný přistoupit na její podmínky i dobrá zaměstnavatelka. Plná zdravotní péče, dlouhá dovolená, důchodové připojištění. To vám v dnešní době, zvlášť na tak malém městě, je málokdo ochotný nabídnout," v přístupu tmavovlasýho je vidět, kdo byl loajální zaměstnanec a nejspíš taky největší oblíbenec.
,,A v posteli to s ní taky nebylo tak nejhorší. Rozhodně s ní nebyla nuda. Akorát potom, chlapa občas trochu víc bolel zadek," ušklíbne se brunet, ,,Co je? To taky není žádný tajemství, že naše Bebsi měla trochu zvláštní chutě," pokrčí ramenem ve směru svýho snědýho parťáka. Neuniklo mi, že ten se ho nenápadně předtim snažil šťouchnout loktem do žeber.
,,Takže v čem byl problém?" otázku mířim převážně na blonďáka.
,,Na mě nekoukejte. Já sem jí taky za dost vděčil, i když ne tim způsobem jako tady ty dvě štětky. Není moc lidí, který by byli ochotný zaměstnat chlapa bez praxe čerstvě po škole, za slušné peníze. Což je teďka problém, co budu muset znovu řešit. Navíc mám alibi a snoubenku, od chvíle, kdy jsme tu skončili, což bylo, kdy sem viděl Bebsi naposled, až do rána, jsem byl s ní. Což mi klidně dosvědčí a hlavně to je pádnej důvod, proč jsem byl rád, že Bebsi dává přednost tady těm dvěma a u mě se spokojila, jenom mě sdírat z kůže prací od nevidim do nevidim," ušklíbne se ve směru svejch kolegů. Interakce mezi nima probíhá v rámci přátelskýho špičkování, přesto je jasný, co si o jejich postupech myslí. Taky jeho prohlášení dává dost smysl, ale určitě by nebylo na škodu, jeho alibi prověřit.
,,Co teď bude dál? Máme to tu zavřít?" Portorikánec přistoupí k problému čistě prakticky.
,,Počítám, že to bude záležitost rozhodnutí jejího právníka a pozůstalejch. Měla nějaký příbuzný?" zatím to vypadá, že tahle skvadra cyniků, byla Bebsiinym nejbližšim okolim.
,,Pokud vím, tak ne až na tetu někde v Houstonu, občas jí volala, ale nijak osobněji se nestýkaly, pokud vím. Měl jsem za úkol pro ní každej rok obstarávat dárky k Vánocům a hlídat její narozeniny," odpoví Timmy, kterej tu zřejmě, teda vyjma sexuální hračky, zastával funkci holky pro všechno ostatní.
,,Máte její diář? Můžu se do něj podívat?" přivede mě tudiž k nezbytný otázce.
,,Bezevšeho, ale asi vám to nebude moc platný, jsou tam jen obchodní kontakty a číslo na tetičku. Ten skutečně osobní, nepouštěla z ruky," ochotně ke mně posune objemnější knížečku v kožený vazbě, co vypadá, a nepochybuju, že i bude skutečná aligátoří kůže.
,,Měla dva?" trochu zajímavý, vypadá to, že by přeci jenom měla smysl svoje dva paralelní životy pracovní a soukromej udržovat odděleně.
,,Samozřejmě," přikejvne blonďák, ,,Jeden na práci, druhej na nabíječe. Většinou nechtěla, aby se někdo z jedné skupiny potkal s tím druhým," dodá.
,,Měla jich hodně? Myslim těch nabíječů?" jejich otevřenost je překvapujícim zdrojem inspirace, řekl bych.
,,Nerada se nudila. Hodně pracovala. Když šlo o chod galerie, byla by schopná se mu obětovat do absolutního vyčerpání. Život na hraně, to byl její styl. Nikdy nebyla dost spokojená sama se sebou přesto, že byla dokonalá, a tak jí ke spokojenosti nemohl stačit ani jeden muž," když to říká, zjevnej vůdce smečky ztiší hlas, aby náš rohovor byl víc soukromej. Chápu, že některý osobní věci chce držet v tajnosti i před svýma kolegama.
,,Byl jste do ní zamilovanej?" zeptám se stejně důvěrně.
,,Kdo by nebyl. Tedy chci říct, že svým způsobem byla úžasná, ale každý musel pochopit, že není ten pravý pro ni. Já nejsem výjimka. Věděl jsem, kde bylo mé místo a byl jsem tak spokojený," zní poměrně upřímně.
,,O kolika ještě dalších mužích víte?" otázku opět směřuju všem.
,,Asi tak celá mužská populace tohohle města plus pokud byste hledal podezřelé přidejte k tomu i některý manželky a některý obchodní partnery, se kterýma sice neměla sex, ale při vyjednávání je odrbala na kost," ušklíbne se blonďák.
,,Proč mu neřekneš o tam tom?" obrátí se na něj jeho tmavovlasej kolega.
,,Jo, jasně. Byl tu jeden takovej, co nechtěl pochopit, jak to s Bebsi chodí. Nějakej Fred nebo Will nebo co já vím co. Na jméno si vážně nevzpomenu. Párkrát jí sem poslal kytky a volal jí. Poslední dobou jsem měl zakázáno hovory od něj přepojovat. Ošustit a opustit, to bylo její heslo," rozpovídá se Timmy.
,,Pronásledoval jí?" zeptám se.
,,Ne, to snad ani ne. S takovym by si Bebsi uměla poradit. Tenhle byl jenom otravnej," doplní.
,,Někdo místní?" nedoufám. Svět by byl moc jednoduše dokonalý místo.
,,Spíš ne. Myslim, že byl z New Hope," odtuší blonďák. Svět je možná ještě dokonalejší místo. Dva na sobě nezávislý zdroje potvrzující existenci nějakýho pana tajemnýho. A měl bych ho mít pod nosem.
,,Mohl bych se teď podívat do její kanceláře?" rozhodnu se využít jejich vstřícnosti nebo spíš naprostýho nedostatku loajality vůči jejich třebaže bejvalý zaměstnavatelce.
,,Klidně, ale asi tam nic moc nenajdete. Bebsi si zakládala na pořádku. Koš musel bejt vysypanej každý ráno, pokud pracovala dlouho do noci a nepotřebný dokumenty měla ve zvyku hned skartovat," informuje mě opět nejspíš ten, co má funkci asistenta.
,,Tudy," tmavovlasej tu zřejmě zastává funkci vedoucího s rozhodujícim slovem a je o něčem vypovídající, jak ti tři fungujou ve vzájemný souhře s tim, že každej se drží svejch přesně rozdělenejch úloh. Bebsi byla asi dobrá managerka, když je dokázala tak sehrát.
S jejim kanclem sem docela rychle hotovej. Vzornej pořádek, přesně, jak Timmy avizoval. Žádná stopa po něčem podezřelym, žádná stopa po jejim tajemnym ctiteli. Žádná stopa po počítači ani diáři. I když přeci jen neodejdu s prázdnou.
,,Máte někdo tušení, od čeho jsou tyhle klíče?" zeptám se pak trojlístku. Že by byly od domu nebo kanceláře by nedávalo smysl, přesto museli bejt důležitý, když je měla zamčený v zásuvce psacího stolu.
,,Jsou rezervní od jejího hnízda, tady ve městě," zasvěceně mě poučí brunet.
,,Měla tu byt?" Vlastně to dává smysl, někdo, kdo žije dvojím životem by měl mít i dvě domácnosti.
,,Jistě. Docela by se jí to prodražilo, každej svůj novej objev si tahat na hotel a bylo to i praktický, když měla pracovní schůzku brzo ráno, aby se sem nemusela harcovat z New Hope," vysvětlí. Ti tři jsou opravdu úžasná studnice vědomostí. Je to radost, prozměnu narazit na někoho, kdo spolupracuje a blbě se neptá. ,,Je to jen pár bloků odsud, napíšu vám adresu, jestli chcete," nabídne k tomu.
,,Jak to měla s počítačem mi vysvětlíte nepochybně taky, že jo?" už jenom formalita, která mi vrtá hlavou čim dál tim víc.
,,Musela by ho mít u sebe. To byla další věc, co nedávala nikdy z ruky. Kryla si záda, jestli víte, jak to myslim. S výjimkou firemního, neměla ani osobní mail, co vím. Žádná písemná forma, která by se dala zneužít proti ní," iniciativy se ujal Timmy.
,,Do toho firemního máte přístup?" nemůžu uvěřit, že bych narazil na jackpot.
,,Samozřejmě, vyřizoval jsem veškerou korespondenci za ní," hrdě oznámí a hned se taky jme několika hbitýma pohybama prstů proklikat do její schránky. ,,Tohle je divný," zamračí se na obrazovku, ,,Ráno jsem je kontroloval, jako každý den, zřejmě jsem jeden přehlídl. To asi nebude obchodní nabídka," nechá mě nahlídnout mu přes rameno. Doba doručení je včera večer, jméno odesílatele taky nevypadá na obchodníka, i když určitá návaznost se nedá upřít. ,,Castor? Co to k čertu je za jméno?" blonďák odfrkne.
,,Domnívám se, že chabej pokus o romantiku," chvilku musim šrotovat, abych si vzpoměl, ,,Není to jméno jednoho z Blíženců, podle tý pověsti?" obrátim se na něj, konec konců on tu má bejt jedinej študovanej.
,,To ano, ale to byl ten smrtelný. Osobně, kdybych chtěl udělat dojem na nějkou buchtu, chtěl bych bejt spíš Polydeukes- skoro bůh," nadhodí.
,,Myslím, že tím měla být ona. To je to jak jí viděl. Nesmrtelná, patřící mezi bohy. Jak to bylo dál?" nedokážu si vybavit všechny podrobnosti z příběhu, už takhle sem se překonal, ale přijde mi, že by to mohlo bejt dost vypovídající.
,,Polydeukes prosil Dia, aby směl být jeden den na Olympu a druhý s bratrem v podsvětí, po jejich smrti. Zeus je za odměnu proměnil v souhvězdí, aby spolu mohli být pořád," uchechtne se, ,,Nedovedu si představit, jak by Bebsi za někoho prosila. Ten chlap musel být vážně cvok," podělí se se mnou o svůj názor, kterej se docela shoduje s mym.
,,Zamilovanej cvok bez sebeúcty, se sklonama k melodramatu, vždyť píše úplný romány," okomentuju obsah mailu, kterej je v podstatě jedno velký vylejvání si srdce a výčitky, proč se s ním už nechce vídat. ,,W.W." iniciály na konci, ,,Říká vám to něco?"
,,Myslel jsem si, že to musel být William nebo tak nějak. Ale jinak nic," tentokrát moc nápomocnej není. Ale jinak byl užitečnej dost.
,,Můžete mi dát heslo od toho?" nemám moc času, ale tak nějak doufám, že bych ještě pozdějš na něco dalšího mohl narazit.
,,To bych asi neměl. Konec konců, je tam důvěrná korespondence s klienty," poprvý se zazdráhá, což na jednu stranu chápu.
,,Bebsi už to bude jedno a možná to pomůže najít jejího vraha. Neřikal jste, že jí něco dlužíte?" zkusim.
,,Fajn," načmárá heslo na kus papíru. Zas tak moc mu na tom nezáleželo.
Zbejvá ještě poslední věc. ,,Hej, vy tři, dokážete pár dní udržet galerii v chodu bez toho, že by se někdo dozvěděl, že Bebsi už nežije?" Udržet okruh informovanejch co nejmenší, by mohlo bejt to jediný, co by mi mohlo pomoct.
,,To by neměl být problém," odsouhlasí manager, ,,Většinu jednání s klienty jsme beztak měli na starost my," doplní.
***ooo***
Bytovej komplex, podle adresy najdu docela snadno. Zatím je to to nejobyčejnější v Bebsině životě, co sem měl možnost vidět. Ložnice, hala, malá kuchyň. Ani tady nenajdu žádný zásoby, několik lahví vína, mnohem levnějších značek než u ní v domě. Strohou neosobní účelovostí ostatního vybavení se příliš neliší od jejího domu, ačkoliv tady se to dá víc pochopit. Místo určený ke krátkodobýmu pobytu. Určitě nechtěla, aby některej z jejích milenců věděl, jak dobře na tom finančně je. Strohá je i koupelna jenom se sprchovym koutem. Jediný, co je trochu líp vybavený je ložnice, aspoň co se nadrozměrný postele týká. V zásuvkách a skříni pár rezervních kousků oblečení odpovídajících jejímu luxusnímu vkusu. Ani tady nechybí přítomnost zásoby prezervativů a nejrůznějších erotickejch hraček, zběžně je prohlídnu, když s nima nemám, koho znechucovat, není to taková zábava. Přesto něco tu je trochu jinakm a sice přítomnost knížek vyskládanejch na prádelníku hned proti posteli. Za jinejch okolností nic neobvyklýho, ale Bebsi asi nebyla nijak zvlášť literárně založená, teda nenašel sem nic, co by mě přesvědčovalo o opaku. Vyjma zásoby odbornejch publikací, důležitejch pro její práci, v domě i kanceláři a několika vedle v obýváku. Tohle tady je beletrie, nepochybuju, že některá hodně cenná, ten druh, co čte člověk pro oddech, ale to předpokládám, že by měl spíš ve svým pravym domově, tam, kde se cejtí pohodlně a může si ke čtení dopřát i správnou atmosféru. Takže spíš něco čistě pro efekt, ačkoliv smysl toho, že by se někdo snažil zapůsobit na svý milence sbírkou knížek, mi dost uniká. Pravej smysl najdu až v tý nejoběmnější rovnou veprostřed řady. Tak jako Bebsinina image spořádaný obchodnice je jenom pozlátko, ukazující světu, co vidět chce, i kožená vazba knihy je jenom jako. Uvnitř výdutě je malá kamera, nenechávající nikoho na pochybách, co s ní bylo snímáno. Pro kontrolu přehraju pár vteřin posledního záznamu. Zdá se podle nich, že Bebsi si určitě svojí zábavu užívala, ale pochybuju, že týpek, kterej na nich před ní lezl po štyrech a docela věrohodně štěkal jako čokl, by chtěl, aby něco z nich spatřilo světlo světa. Dost určitě si nebyl vědomej, že je natáčenej, způsob ukrytí kamery tomu nasvědčuje. Napadne mě, jestli ti dva šoumeni z galerie, co jí ochotně příležitostně přidržovali o týhle její libůstce věděli. Nepochybuju, že případů bude víc, stejně jako mrňavejch kartiček sloužících k jejich uchovávání. Moje pátrání dostane novej rozměr, i když prokleju moderní dobu na úkor starejch dobrejch časů pásků, rozhodně se hledali líp, než paměťový kartičky. Pro jistotu důkladně proberu zbylý knížky, i když člověk, co by kompromitující materiál ukrejval blízko kamery by byl patrně hlupák a Bebsi byla asi hodně věcí, ale určitě ne hloupá. Takže můžou bejt všude jinde a dost možná je nosila při sobě v kabelce, což mohl bejt důvod jejího zmizení spolu s ostatníma věcma. Zatim netušim, jestli materiály používala k vydírání nebo se jednalo jenom o osobní sbírku, každopádně jedno může bejt jistý už teď a sice, že pokud by někdo o jejich existenci věděl, rozhodně by to mohl bejt dobrej důvod k vraždě. O pár hodin pozdějš, mám doslova prolezlej celej kvartýr, vlastnim tělem vytřenej prach pod postelí, prozkoumaný stínítka lamp a neváhal sem se ani po loket zanořit do nádržky na hajzlíku, zkrátka všechny ty místa, co mívaj ve zvyku používat lidi k ukrejvání toho, co má zůstat skrytý, nemám nic a tak kamera se stávajícím obsahem je to jediný, co si s sebou odnesu spolu se stoprocentní jistotou, že o nehodu se tu nejednalo v žádnym případě. Cestou zpátky se ještě stavím ve zdejším úřadu šerifa, kterej má lepší spojení s okolním světem, jenom abych se dozvěděl, že muj kreténskej zástupce se jim ještě neobtěžoval doručit skeny otisků prstů z místa činu, který jsou teď ještě důležitější než v momentu, kdy sem mu je přikázal odebrat. Prostě den jak víno, co víc bych si mohl přát.


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miki Miki | 6. června 2017 v 16:19 | Reagovat

Já jsem snad první komentující, O_O to musíme být tou rýží zcela zamoření. :-P Jimi je zlatíčko a vážně mě pobavila ta trojice v galerii. :-) Díky, že pro nás pořád píšeš.

2 Fénix Fénix | 6. června 2017 v 16:44 | Reagovat

Vypadá to tak. Gratulace a také velký dík. Nejspíš přímo velká rýžová katastrofa. :-P Ba, ne. Se teď pro změnu snažím utěšovat myšlenkou, že je venku pěkně a tak čtenáři dojdou až bude pršet. ...Ah... jako zrovna dnes. :-? 8-) Bebsi si zaměstnance vybírat uměla, jen co je pravda. :-D Není zač. Je mi potěšením. Nic méně je fakt, že s větším ohlasem by mne to těšilo více. :-)

3 Lizard Lizard | 12. června 2017 v 13:33 | Reagovat

Hlásím, že jsem došla už včera... jenže nerada čtu se studeným kafem a s člověkem, který ode mě očekává zapojení se do konverzace, v zádech...
To fakt není žádná sláva, já vím, až po týdnu. K čertu s tím. No nic, jsem tak hrozně ráda a moc děkuji za další pokračování, přestože počet komentářů nebyl dle tvých představ.
Jimi je hrozně sladký, vůbec si neumím představit, že by měl být Springer zase sám. Beztak by zvlčel, skočil by do tůně za aligátorem a bůhví co ještě. Ano, mluvím teď o tom padré. A musím se teda ohradit, že jsem se nedozvěděli, co Jimi se svým miláčkem dělali během ušetřeného času. Líbí se mi, že se vůbec nestydí a klidně provokuje i na školním parkovišti.
A představa przněného žáčka... opravdu sladká. Pokud se tedy netýká Bebsi a toho šprta. Springer si ho děsně podal :-D
No a zaručeně nejlepší trojlístek u Bebsi (ta mrcha si je natáčela, hádám, že kdyby to věděl ten štěkálista, sejmul by ji sám). Citronový Timmy je schopný a tak kyselý, až je úplně zlatý.
Bebsi jako taková... celkově je mi nepříjemná a všechno možné, ale na druhou stranu její přístup k životu byl v některých ohledech poměrně obdivuhodný. Kolik lidí si doma kouše nehty, místo toho, aby byli tím, čím chtějí být... a pak jim stejně někdy spadne fén do vany.
Jsem zvědavá na Williama - třeba to není William, ale Willkins! :-D To by byla jízda. Možná proto byl tak v pytli, když se jí Springer přehraboval věcmi a neprofesionálně se jí povaloval po posteli... ostatně viděti erotické hračky své Polydeuka - vědět, co s nimi dělal - v rukou šéfa... navíc šéfa žijícího s chlapečkem. Hm...

(A táta od Jimiho mě zatraceně překvapil, kdo by si myslel, že by mu prachy dal jen tak... jo, začátek s Jimim... achjo, netvrdím, že není sladký, ale to je tak moc složitý mezi nimi. V některých ohledech, minimálně pro Jimiho... a vlastně i pro Springera, protože na světě běhá až příliš o dost mladších hřebečků, kteří by si chtěli narazit Jimiho)

Takže děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji.

4 Fénix Fénix | 12. června 2017 v 15:19 | Reagovat

Tak já kafe piju výhradně studené, ale jo s lidmi očekávajícími konverzaci, když je něco zajímavého na čtení, to je potíž. :-D Nevadí, hlavně, že jsi dorazila a co je ještě lepší, zanechala po sobě stopu. 8-)
Být zase sám je představa, která Springera děsí, ale zase na druhou stranu je připravený přijmout nevyhnutelné, kdyby k tomu došlo. Jako že všichni doufáme, že nedojde, že jo. ;-) Že by se přidal k aligátorovi v celibátu? :-? Možná jo. :-D To se omlouváme, chlapci sice čas ušetřili, ale mě by se to do kapitoly nevešlo. Slibuji, že nějaká scénka, na téma kterak si užívají společného času, bude již brzy. ;-)
Zase Springer. Ten má skutečně na háku, co si o něm okolí myslí tak bude provokovat kdekoliv. Na štěstí nebo možná k vzteku, věc úhlu pohledu, má na Jimiho značný vliv, silnější než jeho zábrany. :-D
Ono, když se nejedná o ten jeho okruh vyvolených, tak Springer je děsný "sympaťák". :-D Žáčka si podal, teď se uvidí jestli jeho máti na něj nepodá žalobu, za trvalou újmu, myslím, že chlapec se začne v noci pomočovat. :-D
Trojlístek jsou přímo zaměstnanci k pomilování. A neb tak to dopadá, když je někdo povrchní mrcha a za zaměstnance si najímá sobě podobné. :D Inu každý má nějaké to hobby, kdo ví třeba o tom jejím natáčecím i někdo věděl. :-?  ;-)
Ano, Bebsi by možná nebyla tam, kde byla nebýt právě taková. Hádám, že zvlášť v prostředí ve kterém se nacházela by se bez určité bezohlednosti nedopracovala k tomu co měla. ...To je právě ono. Možná ve smrti je skutečně spravedlnost, protože jí je jedno, kdo co má, bere každého. A pak je to k posouzení, co je lepší skončit obklopený přáteli nebo statky, které jí zajišťovali příjemný život. :-?  Jestli ona sama byla takhle spokojená, to už se nedozvíme. :-?
Takhle nastíněné? Jo, každopádně by to byla jízda. A já se samozřejmě k tomu, jak je to s tím Williamem či kým doopravdy nevyjádřím. Alespoň zatím ne. ;-)
(Troufnu si říct, že Edgar bude asi překvapovat čím dál tím více. Přes všechny své příšerné vlastnosti má alespoň jednu dobrou- je čestný. Peníze začal šetřit, když se Jimi narodil a ještě neměl ani tušení, jak se to mezi nimi zvrtne, takže je defacto považuje za jeho a nikdy by mu je neodepřel. Třeba že jako obchodník považuje za rozumnější, aby je Jimi zainvestoval třeba do vybavení domácnosti nebo si koupil auto než na studium oboru, který podle Edgara nemá žádnou budoucnost. Prostě takovej divnej pavouk, no. :D Možná pro ty dva víc než pro koho jiného platí, že život není složitý to jen lidé si ho většinou složitým dělají. Jimi si pro sebe vystavil tolik zábran a překážek, víc než by bylo nutné a Springerovi přes veškerou jeho nafoukanost a sebevědomost, kterou předvádí navenek, nedochází, že Jimi o žádného mladého hřebečka nestojí. Nezbývá jim než zabojovat. ;-) )

Já děkuji. Přímo na stotisíckráte. Se ti povedlo vybrat přesně ty body, které mne zajímalo, jak budou fungovat. Takže ještě jeden dík k tom. :-)

5 ell ell | 13. června 2017 v 21:21 | Reagovat

Tak změna, většinou to bývá naopak a všichni to berou jako normální, takže v rámci rovnoprávnosti Bebsi a její harém OK. Docela by mě zajímalo jak by lidi na běžných pracovištích vnímali, kdybychom si jako ženský pověsily na zeď nahý chlapy v pozách, které jsou běžné v kalendářích s ženským obsazením. Podle mě by se to dost blbě vydýchávalo :-! (drobná úvaha :-D)
:-D fakt dobrá trojka, ty ještě někde použij :-D
Být mrcha, takovýho kalibru se prostě jednou vymstí, narazila na čokla, který neštěká, ale za to kouše :-?

6 Fénix Fénix | 13. června 2017 v 22:13 | Reagovat

Však už to chtělo nějakou změnu. Ono mít klasickou oběť-oběť by byla nuda, ne? Takže tady je. Frajerka s harémem, průkopnice rovnoprávnosti... na druhou stranu, vážně v profesním životě byla osoba se kterou se moc lidí bez ohledu na pohlaví nechce setkávat. Ovšem to ať posoudí vyšší entita v tomto případě čtenáři. ;-)
Náhodou velice podnětná úvaha. A proč ne? Pokud tedy by se vůbec taková tématika dala sehnat, tak to chce mít jenom odvahu, překonat obecně zažitá klišé a jít do toho! 8-) Ne, prostě mně nenapadne jakýkoliv precedent podle kterého by se měl kolega mající ve vedlejším kanclu plagát nahé ženštiny, cítit pobouřeně nebo mít vůbec nějaké kecy. Pokud by měl, určitě by to byla zajímavá debata. :D
:D Na to, že v původním plánu to měl být pouze spolek povrchních ocasů, tak z toho vyšli docela dobře. :-D
Jo, jo, myslím, že životní fakt, že každá chyba se může občas vrátit zpět a pokousat. Bebsi by toho mohla být důkazem. ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.