Prosinec 2016

Hříchy otců 2 C.

31. prosince 2016 v 1:09 | Fénix |  Hříchy otců
Dokončení dokončení. :)

Hříchy otců 2 B.

31. prosince 2016 v 0:42 | Fénix |  Hříchy otců
Dokončení.

Hříchy otců 2 A.

31. prosince 2016 v 0:34 | Fénix |  Hříchy otců
Buďte pozdraveni, přátelé! Původně tu na tomto místě měla být novoročenka, nu, doufám, že další kapitolu, oceníte více. :D Opět jedna z těch delších, původně bylo v plánu dát obě části s odstupem, ale pořád ještě mně drží taková nějaká ta štědrá vánoční nálada. ;-) Děkuji, všem komentujícím poslední kapitoly.
Všem čtenářům přeji pohodový zbytek roku a ještě lepší start do toho nadcházejícího.
A také velice děkuji Janě, za korektorskou práci.


Přání

24. prosince 2016 v 20:43 | Fénix
Příjemné prožití svátků vánočních, všem!
Přeje Fénix.

Hříchy otců- B.

17. prosince 2016 v 21:36 | Fénix |  Hříchy otců

Dokončení.

Hříchy otců

17. prosince 2016 v 21:34 | Fénix |  Hříchy otců
Vážené čtenářstvo, jelikoš mne váš ohlas na chystanou povídku, velice potěšil, na vzdor mému původnímu přesvědčení, nezveřejňovat dokud nebude hotová víc jak polovina, a protože se blíží ty Vánoce, je tu první kapitola.
Děj se odehrává v létě, tak snad i menší zahřátí v sychravých dnech přijde vhod. Vše podstatné k obsahu, již bylo řečeno v minulém článku tak snad jen doplním, že se lehce změnil styl psaní, který snad bude lépe vyhovovat ke čtení, aktualizace jsou plánovány zatím jednou týdně až 14 dní, závisí od zájmu. Jako vždy, komentáře velice vítány a žádány. Za všechny předem díky.

Za vychytání gramatických i jiných zvěrstev patří, jako tradičně, můj nehynoucí vděk Janě.

Nová povídka- prolog

4. prosince 2016 v 14:33 | Fénix
Zdravím přátelé,
aby se to tu trochu hýbalo, přináším něco k nové povídce. Ještě nemá ani vymyšlený název, nic méně, mám již v zásobě pár rozjezdových kapitol a vše ostatní je už vymyšlené. Zbývá jen to sepsat.Úžasný
P.S.:Pokud vás nástin příběhu zaujme, je možnost sledovat stav psaní prostřednictvím mých výlevů na FB :) a nezapomeňte hlasovat v anketě v menu. Dík.
Prolog: Přesto, že náš osamělý vlk, nelezl svého druha a po jeho boku se usadil v idilicky poklidném městečku na venkově, doufám, že tento můj další příběh bude všechno jiné něž idilicky poklidný. Ačkoliv ani takové chvilky nebudou chybět, neměla by snad být nouze ani o humor, napětí, akci, přiměřenou dávku lechtivých scén, to vše podbarvené špetkou mystična a nebude chybět ani snad přiměřený počet mrtvol. Na první pohled se život v místě, kde si čas plyne svým vlastním líným tempem, může zdát až k uzoufání nudný. Jen na první pohed. Zjistíme, že snad každý z počestných obyvatel, skrývá nejedno tajemství některá i hodně ošklivá. Povede se našemu ne už tak docela osamělému vlkovi odhalit alespoň některá z nich a jaký vliv to bude mít na jeho i Jimiho začlenění se do této zdánlivě spořádané společnosti? Dovede bývalý detektiv z velkého města čelit předsudkům okolí i svým vlastním? Povede se mu vytvořit nová přátelství na místo těch, která opustil ve městě. Povede se Jimimu nalézt svou vlastní cestu životem a bude i na dále po boku jeho partnera? Obstojí jejich partnerství vstříc realitě všedních dní? Pokud vás alespoň některá z odpovědí zajímá, neváhejte a čtěte. K dnešnímu dni má povídka hotových 6 kapitol na sedmdesáti stránkách textu. Kdy uveřejním první kapitolu, záleží na Vašem zájmu. Tento příběh si tvořím hodně pro radost, ale podpora ze strany čtenářů, je přímo životně důležitá. Předem dík. Fénix-znovu vzlétající.