Listopad 2016


Vzdejme dík za dary, jichž se nám dostává, ačkoliv někdy se jeví spíš jako prokletí.

18. listopadu 2016 v 3:16 | Fénix |  Vzdejme dík, za dary jichž se nám dostává, ačkoliv někdy se jeví spíš jako prokletí.
Zdrvavím přátelé, tak aby se to tu nehemžilo jen oznamy, přidávám dokončení propojovací minipovídky. Od příště už na vás čeká začátek té nové detektivní etapy v životě našich hrdinů. Těšíte se?
Za betaread, jako vždy, patří nevýslovný dík, Janě.

A je to tady...

15. listopadu 2016 v 18:32 | Fénix
Prosím famfáry.... A je to tady. Vážené a milé čtenářstvo, tímto, se všeobecně na vědomost dává, že Fénix a potažmo s ním celý blog má svou oficiální facebookovou a zcela uzavřenou skupinu. Místo, kde lze beztrestně probírat záležitosti blogu, obsahu zdejších povídek i cokoliv jiného, co vás zrovna napadne a má alespoň něco společného se slashem či fanfiction. Neváhejte, přidejte se a bavte se, jak je libo. Dovoleno je téměř vše, co neuráří a neobtěžuje ostatní členy. Zvrhlení, spekulování a přidávání čehokoliv nejlépe se slashovou tématikou přímo vítáno. Najdete jí zde.

Fénixka dohnalo 21. století.

13. listopadu 2016 v 23:57 | Fénix
Původně tu ta anketa ze strany vytvoření profilu měla být déle až se nastřádá dostatek hlasů. Nicméně, trpělivost nikdy nepatřila mezi mé kladné stránky a mimo to se dnes večer celkem nudím takže: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014026308027 Vyskytuji se tam jako Fénix Flame. Kdo si mne chce přidat je srdčně vítán. Po sléze vytvořená skupina se zaměřením doufám nejen na zdejší povídky bude uzavřená. Tak doufám, že se vás pár najde a něco tam rozjedem. :D
Informace o blízkých aktualizacích budou nadále vycházet i zde v horním rohu menu.

Špetka organizačna

11. listopadu 2016 v 22:19 | Fénix
Servus, čtenářstvo,
náladu mám přímo luxusní, jeden z důvodů je, že mi to poslední dobou celkem píše- dvě kapitoly nové povídky hotové, tedy pokud to tu ještě někoho zajímá. Ale machrování mou aktivitou, není důvod vzniku tohoto čálnku, takže zpět k tématu.
Pravdou je, že mi na elánu trochu ubírá nízká návštěvnost a nízký počet komentářů u poslední aktualizace.
Jistě, uvědomuji si že si za to můžu především já. Jistě, nemůžu čekat, že to tu půlroku nechám vymírat a on tu zůstane zájem alespoň takový, jako před mou pauzou. To už asi nevyřeším, ale dílem také myslím, že je to vinou snížené dostupnosti k informacím o aktualizacích. Samozřejmě, také si uvědomuji, že svět už je někde jinde, konkrétně na sociálních sítích. Jelikož, ale já jsem tvor poměrně líný, je pro mně důležité vědět, zda mnou vynaložené úsilí, bude mít nějaký smysl.
Ergo, otázka je prostá: Přejete si vytvoření facebookového profilu k této stránce?
Prosím, dejte mi vědět, každý kdo můžete alespoň anketou v článku, protože k prokousávání se dotazníky při zakládání profilu, potřebuji opravdu velkou motivaci :D
Předem díky všem.
Váš Fénix lenochodí.