Prosinec 2014

Žárem temnoty- 8. Kapitola

24. prosince 2014 v 15:48 | Fénix |  Žárem temnoty
Přátelé drazí, velice se omlouvám, za tak dlouhou prodlevu. Nějak mne pohltil shon, jaký oobvykle provází toto roční období. Nic méně kapitola je již na světě a vkládám ji právě dnes spolu s přáním příjemného prožití dnešního dne.
P.S. Snad příliš nevadí, že je to ještě syrová neupravená verze rovnou z pod mé klávesnice. Za případné chyby se omlouvám.Info s anketou

16. prosince 2014 v 19:58 | Fénix
Zdravím, Velevážené čtenářstvo! Jak jste si již jistě všimli, tak malinko nestíhám přidávat. Dobré na tom je, že kapitola je již skoro dokončená a ty další navazující jsou hotové již zcela. Vyskytl se zde návrh, že by příští kapitoly mohly být kratší a tím pádem i snad aktualizase častější. V zásadě nemám nic proti. Jako písmák mám zkušenost, že ty kratší bývají přehlednější a tím pádem snáze komentovatelné. Na stranu druhou mám i zkušenosti z čtenářského úhlu pohledu, že může být poněkud iritující pokud se v dané části nedozvím to co mě od poslední zajímá. Konečné rozhodnutí je tedy na Vás. Kratší či delší kapitoly? Hlasujte prosím v anketě v článku. Všem zúčastněným předem děkuji. Těším se brzy na čtenou! Fénix.