Říjen 2014

Žárem temnoty 3. kapitola

30. října 2014 v 20:52 | Fénix |  Žárem temnoty
Zdravím, všechny! Dle plánu, je tu aktualizace. Velice děkuji všem komentujícím u předchozí kapitoly. Recenze u této, též vítána. Pokud by někomu nevyhovoval styl úpravy, neváhejte ozvat se též.


Žárem temnoty 2. kapitola

26. října 2014 v 19:58 | Fénix |  Žárem temnoty
Ach! Tak mnoho mne nadchli Vaše komentáře, za které velmi děkuji, že o proti původnímu plánu, zveřejňovat kapitolu v týdenních intervalech, vždy ve Čtvrtek, přidávám pokračování, již nyní. Opě veškerá zpětná vazba je vítána.

Žárem temnoty

23. října 2014 v 14:41 | Fénix |  Žárem temnoty
1. Kapitola

Slovo úvodem

23. října 2014 v 12:37 | Fénix |  Žárem temnoty
Na počátku byla osobní výzva. Stvořit vlastní svět sám o sobě, s vlastními hrdiny a vlastním příběhem. Vzkřísit k životu drsného detektiva staré školy, co osobní i profesní problémy, řeší raději pěstí nebo se z nich vypije, na místo toho, aby si o nich dalekosáhle povídal. Zjistit jestli někdo takový má naději v dnešním čtenářském světě uspět. Morálně ne tak docela vyhraněný charakter, přesto snad se srdcem na správném místě. Do konce ani ne tak sexuálně vyhraněný charakter. Z osobní volby. Také, co by to bylo, za hrdinu staré školy, kdyby nebyl lamač srdcí dívek a žen přesto, že náš příběh je explicitně slashový. On prostě takový je. Pak je tu ten druhý. Vždycky je tu nějaký ten druhý, možná i třetí. Tajemný cizinec, co ví více, než prozrazuje. Co se stane, když tento vstoupí do života tomu prvému? Proč najednou někdo brutálním způsobem vraždí mladé prostituty a co onen tajemný cizinec s tím má společného? Dojde náš hrdina na konec ke svému klidu a dokáže vyřešit případ, který se jej dotkne více, než-li by mu bylo milé? Pokud vás některá z těchto otázek zaujala, máte náladu na trochu starého dobrého násilí okořeněného záhadou, sexu bez sladkých slůvek i pár docela obyčejných možná někdy snad i zábavných momentů ze života... Vítejte. Tento příběh je také experimentem. Experimentem s formou, přesněji. A co by to bylo za experiment bez referenční skupiny? Tu tvoříte vy, milí čtenáři. Takže vás tímto velmi prosím o zpětnou vazbu jakého koliv druhu či rozsahu.